Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Neden Dr.Zen?

Neden Dr.Zen?

Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi, kuruluşu bünyesinde 12’si  plastik cerrahi, alanında uzman olan 19’u tam profesyonel saç ekim uzmanı ve 13’ü yardımcı hemşire olmak üzere toplamda 44 kişilik dev bir kadroya sahiptir. Doktor, hastane ve sağlık personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi; saç ekimi ve estetik alanında konusunda uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli akademik kadrosuyla, tam teşekküllü hastane ortamında, donanımlı ameliyathaneleri ve en son teknoloji ürünü ekipmanları ile tam 17 yıldır İstanbul, Şişli’de hizmet vermektedir.

Saç ekimi konusunda Avrupa, Amerika ve Kanada’daki gelişmeleri takip ederek ve bu ülkelerde kendilerini ispatlamış olan kliniklerle bilgi alışverişi yaparak, Türkiye’nin saç ekimi alanında Dünya’da birinci sıralarda olması için durmadan çalışan ve bunu kendine misyon ve vizyon edinen Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi’nde tüm işlemler deneyimli; plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel Dr.Zen ekibi tarafından steril bir hastane ortamında gerçekleştirilir. Dr.Zen ailesi, hastalarıyla tek tek görüşür, dinler ve isteklerini mutlaka göz önünde bulundurur. En iyi sonuca ulaşmak için hastalarını sağlıklı şekilde bilgilendirir. Karşılıklı olarak güven ve şeffaflığı benimser.

Hastalar Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi misafiridir. Dr.Zen tüm misafirlerini 5 yıldızlı son derece lüks otellerde misafir etmektedir. Yurt içi ve yurt dışından bizi tercih eden misafirlerini son model lüks vip araçlar ile havaalanı transferlerini sağlamaktadır. İşlemler tamamen hastanın konforu düşünülerek son derece üstün ve kaliteli şartlarda gerçekleştirilir. Hastalar saç ekimi işlemlerinden sonra 2 yıl ücretsiz olarak kontrol altında tutulur ve operasyon sonrası 24 saat destek alabilirler. Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi, her bir hastanın saç problemlerine karşı, kişiye özel yaklaşımlar ile farklı çözümler bulmak ve sadece tedavi etmeyi değil, devamında olması gerektiği gibi, yardımcı ve koruyucu ek hizmetleri de kapsayan bir kuruluştur.

Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi çalışanlarına, takım ruhunun benimsendiği ve kendilerini değerli hissettikleri bir çalışma ortamı sunar. İnsan yaşamının önemini kavrayan ve bunu kural edinen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyetini sağlar. Bu vizyonla Dünyanın sayılı saç ekim merkezlerinden biri olan Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi, 16 yılda yaklaşık 20 bin kişiye saç ekimi yapmıştır.

Bu bir ekip işidir. Bu nedenle tecrübeli, samimi, işini bilen ve seven bir ekip bu işin olmazsa olmazıdır. Saç ekimi, sağlık ve estetik ile birleşen bir sanattır. Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi olarak; “Saç Ekimi” bizim için doğru bir “Saç Tasarımı” ile “Sanat”’ın birleşimi anlamına gelmektedir. Aslında sadece saç ekimi değil, “Saç Tasarımı” ile “Sanat”ı buluşturarak, ortaya bir SANAT ESERİ çıkarmayı vaadediyoruz.  Bu sanatın icra edilmesi için saçsızlıkla sorun yaşayan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve saç konusunda tüm bakımlar dahil hizmet veren,kişiye özel fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti için çalışmalarını kişi odaklı tutan bir yapıya sahip Dr.Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi’ne sizleri de bekliyoruz.